Guangzhou Huaweier Ambalaj Ürünleri Co Ltd.

Kaliteli ürünler konusunda ısrar edin, müşterilerin güvende olmasını sağlayın.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd.

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Sertifikalar
Ürün resimlerdeki gibidir. Sipariş zamanında ulaştı ve satışlar çok yardımcı olmaya istekli

—— Penny Mills

Bu konteyner çok özeldir, çok zaman buldum ve sonunda iyi bir iş çıkardılar, kalitesi mükemmel. Teşekkürler.

—— Talib Mirani

Merhaba, İyi ürünler ve kaliteli! Güzel bir iş gezisidir. Bu tedarikçi ile daha fazla proje yapacağız.

—— Matt Matsui

Çok iyi tedarikçi. İletişimi kolay ve çok faydalı. Bu tedarikçi ile tekrar iş yapacağım.

—— Joseph Denton

Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd.
Fabrika Kapısında Fabrika Üretim Hattı Bir Parçası Fabrika Üretim Hattı Bir Parçası Fabrika Üretim Hattı Bir Parçası Fabrika Üretim Hattı Bir Parçası Fabrika Üretim Hattı Bir Parçası Zaten konteynerleri yüklemek için

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : HUAWEIER
No. Çalışanları : 30~50
Yıllık satış : 6000000-9000000
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 60% - 70%
Guangzhou Huaweier Ambalaj Ürünleri Ltd plastik Ambalaj Ürünleri profesyonel bir üreticisi olarak. Guangzhou kentindeki satış merkezi ofisimiz ve Chashan'daki fabrika, Dongguan şehri. Fabrikamız 1999 yılında kuruldu; Fabrikada Çalışan 35'ten Fazla Şey, 25 Enjeksiyon Makinesi, 15 Tam Otomatik Şişirme Makinesi, 2000'den fazla Kalıp Seti, 20000 Metrekare Tesisi, Plastik Ürünlerimiz İçin 9 Patentimiz Var,

HUAWEIER, "Önce Kalite ve Rekabetçi Fiyatla" ilkesini vurgulayan Huaweier bir markadır. Ürünlerimiz% 100 Well Sızdırmazlık / Sızdırmaz / Hava Geçirmez / BPA içermeyen / Gıda Sınıfı yapabilir, şimdi IML Konteyner / plastik Kavanoz / Kutu / Şişe / Kutu vb.

Biz PET / PE / PP / PS / EVOH / Kalıp Etiketleme Plastik Ambalaj Ürünleri, her ürün test ve tüm nitelikli, SGS, EU, FDA onayı üretmek için profesyonel ve nitelikleri ile yerli baskı az sayıda şişirme enjeksiyon işi.

Atılgan'ın en belirgin avantajı, teknoloji geliştirme ekibi ile güçlü bir teknik avantajda yatmaktadır, kendi kalıp geliştirme atölyesine, 20 yıllık kalıp geliştirme tecrübesine sahip geliştirme mühendislerine sahiptir, ilk yerli plastik kutu kalıbı, enjeksiyon kalıplamasını geliştirmiştir.

On beş tam otomatik şişirme üretim hattına, onbeş gelişmiş servo enjeksiyon makinesine ve on yüksek hızlı enjeksiyon makinesine sahiptir, fabrika inşa etmek için yönetimde temiz oda standardını kullanmıştır.

Ürünler ağırlıklı olarak gıda, çay, meşrubat içeceği, sağlık bakım ürünleri ve diğer sanayilerde kullanılmaktadır. Huaweier'in hedefi, satış sonrası hizmette ürün kalitesi değil, sadece en iyi ürünleri yapmaya odaklanıyoruz, gerçekten de ürünümüzü müşterinin maliyeti değil müşterinin sermayesi yapıyoruz.

Odaklanma nedeniyle Huaweier, çok profesyonel!

(CEO)

İletişim bilgileri
Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Yuki

Tel: +86-020-81977803

Faks: 86-020-81977803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin